Výjimečné druhé bydlení v Alpách

Nový rezidenční projekt Výhledy Planai představuje výjimečnou příležitost koupě nemovitosti ve vyhlášeném alpském středisku Schladming, na jedinečném místě s výhledy na legendární vrchol Planai. Výhledy Planai je jediným (a možná posledním) novým projektem ve Schladmingu, který umožňuje vlastníkům užívat apartmány v režimu rekreačního bydlení. Vybírejte ze 16 apartmánů s balkónem, terasou či předzahrádkou s výhledem na Planai. Výstavba byla již dokončena.

Úžasné výhledy na vrchol Planai

Z oken vašeho apartmánu si můžete užívat nerušený výhled na vrchol Planai a legendární FIS  sjezdovku, kde se každý rok pořádá noční závod Světového poháru mužů.

Výhledy z místa výstavby

FOTO
VIDEO
     

Bez podmínky dalšího pronájmu

Drtivá většina nových apartmánů na prodej v rakouských Alpách je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Naše apartmány dále pronajímat nemusíte. Můžete je užívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, nebo jen pár dnů v roce.

A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete. (My Vám doporučíme vhodné lokální agentury, které se o další pronájem postarají.) Svůj nový alpský apartmán můžete využívat, jak uznáte za vhodné.

Poslední příležitost ve Schladmingu

Projekt Výhledy Planai představuje jednu z posledních možností, ne-li tu úplně poslední možnost, jak koupit ve Schladmingu novou nemovitost k rekreačnímu bydlení bez podmínky dalšího pronájmu.

Rakousko zcela zásadně legislativně omezuje výstavbu nových projektů volnočasového a druhého bydlení v Alpách a postihuje nelegální užívání nemovitostí. Salcbursko již přijalo novou legislativu, Tyrolsko takové zákony schvaluje v roce 2020. Štýrsko a Schladming se připravují k obdobnému kroku…

Projekt Výhledy Planai je zcela výjimečný svým statusem užívání nejen ve Schladmingu, ale v celém Rakousku.

Top středisko v rakouských Alpách

Projekt Výhledy Planai se nachází ve vyhlášeném alpském středisku Schladming s výhledem na vrchol Planai a legendární FIS sjezdovku, kde se každý rok pořádá prestižní noční slalom Světového poháru mužů. Tato akce je významnou sportovní a společenskou událostí. Vy ji můžete sledovat na místě, nebo z okna Vašeho apartmánu.

Schladming je součástí lyžařské houpačky se čtyřmi vrcholy Hauser-Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Tato houpačka je součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku Ski Amadé. Více informací o oblasti Schladming / Dachstein a Ski Amadé.

Na dosah

Schladming – realitní HOTSPOT č. 1 v Alpách

Schladming je jeden z nejrychleji rostoucích realitních trhů v rakouských Alpách. Maximální ceny pozemků ve Schladmingu meziročně vzrostly o 66 % (nejvíce ze všech top alpských středisek), ale stále jsou poloviční než třeba v Zell am See. Více o realitním trhu a investičním prostředí.

Developer hovoří česky

Developerem a investorem je rakouská společnost s řadou realizovaných projektů v této oblasti rakouských Alp. A hovoří česky!

Pokud byste chtěli svůj apartmán ve Schladmingu pronajímat, zajistíme Vám rakouského daňového poradce, který také hovoří česky!

Samozřejmostí jsou překlady smluvních dokumentů do češtiny.

Skvělá dostupnost z Čech a z Moravy

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Součástí projektu Výhledy Planai je celkem 16 apartmánů o rozloze cca 35 – 103 m². Ke všem apartmánům náleží balkon, terasa nebo předzahrádka. Pro vaše větší pohodlí je v domě také výtah. Ke každému apartmánu náleží komora a parkovací místo (venkovní či kryté). Rezidence se skládá ze dvou částí. Budova A zahrnuje apartmány číslo 5 – 16. Jedná se o stávající budovu, která byla kompletně zrekonstruována a modernizována. Nově byla postavena budova B, ve které jsou umístěny apartmány číslo 1 – 4. Vyberte si apartmán.

Dokončení podle vašeho přání

Apartmány jsou k dokončení v rámci standardů stanovených v popisu stavby.

Apartmány se prodávají bez nábytku. Každý vlastník si tak může apartmán zařídit dle svého vkusu a přání. Potřebujete pomoct s pořízením nábytku v Rakousku? Dejte nám vědět, poradíme.

Naše služby

Provádíme klienta celým průběhem transakce od prvotní konzultace až po předání nemovitosti:

• Zajištění prohlídky nemovitosti
• Příprava smluvní dokumentace prostřednictvím rakouského notáře a překlady do ČJ
• Právní poradenství v průběhu koupě
• Vstupní daňová analýza
• Zajištění daňového poradce a potřebných registrací v Rakousku
• Asistence při zajištění dalších služeb podle dohody s klientem
• Kontaktní osoba hovořící ČJ
• Zkušenosti z rakouského realitního trhu od roku 2004