Postup Koupě

Zaujaly Vás informace o tomto exkluzivním resortu s výhledem na Planai ve Schladmingu? Společnost Rellox zastupuje přímo developera projektu. Kupujícímu jsme tak schopni poskytnout maximum informací hned na začátku.

• Rádi se s Vámi osobně setkáme a poskytneme podkladové informace k resortu a volným jednotkám.
• Zašleme vám informace emailem.
• Na základě Vašeho návrhu termínu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.
• V Rakousku se osobně setkáte se zástupcem developera.
• V případě vašeho zájmu o koupi pro vás zajistíme smluvní a podkladovou dokumentaci, včetně překladu smluv do češtiny.
• Naším cílem je zajistit pro vás bezpečný převod vlastnictví a nastavení služeb tak, abyste v budoucnu mohli nemovitost užívat bez starostí.

Obecné informace

Vstupem České republiky do Evropské unie v roce 2004 pominula do té doby platná restriktivní omezení pro tuzemské investory při koupi nemovitostí v Rakousku. Od momentu uvolnění podmínek se rakouské nemovitosti v Alpách staly oblíbenou volbou pro české realitní investory. Při prvotní úvaze o investici do realit v rakouských Alpách je třeba nejprve vzít do úvahy legislativní rámec investice. České fyzické a právnické osoby mohou nabývat nemovitosti ve stejném rozsahu a za stejných podmínek jako občané Rakouska. Omezení se mohou vyskytnout pouze u zemědělských pozemků v některých spolkových zemích a platí nejen pro cizince, ale i pro rakouské subjekty.

Rakouský realitní trh

Rakouský realitní trh, a zejména nemovitosti v kvalitních centrech v Alpách, představují jednu z nejbezpečnějších možností investic do nemovitostí. Zřejmou výhodou jsou nižší ceny rakouských horských nemovitostí oproti alpským střediskům ve Švýcarsku, Francii a částečně také v Itálii, a také trvalý zájem ze strany kupujících z celé Evropy. Podrobné informace o rakouském realitním trhu najdete v Market Reportu, který jsme pro vás připravili.

Pozn.: Uvedené obecné informace jsou všeobecným návodem, jak postupovat při koupi nemovitosti v Rakousku a nepředstavují závaznou nabídku. Každý proces koupě a vlastnictví nemovitosti je individuální záležitostí, proto nás, prosím, v jednotlivých případech kontaktujte pro individuální konzultace.

Rádi Vám pomůžeme s optimálním řešením investice do apartmánů v resortu ve Schladmingu.